Ceník a průběh focení

Svatební fotografie

Nejdůležitější okamžiky svatebního dne  

Zachytím nejdůležitější okamžiky Vašeho dne - příjezd na místo obřadu, slavnostní obřad, skupinové foto a novomanželské fotografie. V ceně je vyvolání 20 ks fotografií rozměru 13x18

Něco navíc  

 Dokumentace již dříve zmíněného, doplněno o fotografování příprav a slavnostního oběda. V ceně je vyvolání 30 ks fotografií 13x18 

Od ranního rozbřesku až do západu slunce  

Budu vám k dispozici po celý den a zvěčním jeho nezapomenutelné okamžiky. V ceně je vyvolání 45 - 50 ks fotografií rozměru 13x18 a velkoformátový tisk fotografie dle vašeho výběru na plátno 60 x 80 cm

Ceny jednotlivých balíčků svatebního focení Vám ráda sdělím telefonicky, mailem, či osobně. Více informací naleznete v článku pod ceníkem. 

Telefon:

+420 775 123 226

Portrétní fotografie


Sejdeme se, nafotíme Vaše portréty a Vy si pak sami vyberete, které fotky se vám líbí. Výsledná cena závisí na počtu fotografií, které si vyberete. Upravené fotografie předávám v barevné i černobílé úpravě na CD. Část fotografií bude vyvolaná do tištěné podoby v ručně dělaném albu. 

10-14 upravených fotografií - 5 vyvolaných v albu

15-19 vybraných fotografií - 10 vyvolaných v albu

20 a více vybraných fotografií - 12 vyvolaných v albu

Cena portrétního focení:

  • Nafocení (splatné v den focení): 800 Kč (v ceně - ručně dělané album, vyvolání fotografií ve formátu 13x19 na hedvábný portrétní papír, konzultace, nafocení, poslání výběru fotografií) : 800 Kč
  • 1 upravená fotografie: 100 Kč


Průběh focení, předání fotek a vše okolo

Jestliže máte zájem o focení s mojí maličkostí (abych předešla nepříjemnému překvapení na našem prvním setkání, musím vám sdělit, že jsem celkem velká :-)), kontaktujte mě, prosím, telefonicky, mailem a jestli víte, kde mě zrovna najdete, můžete i osobně.

  

...PORTRÉTY...

Domluvíme se na stylu, který se vám líbí nebo mi klidně můžete nechat volnou ruku. Po nafocení vám pošlu internetovou galerii, kde si vyberete fotky, které se vám líbí, ty pak upravuji. 


...SVATBY...

Naopak, jestliže máte zájem o svatební focení, je předsvatební schůka velmi velmi nutná. Domluvíme se na všech detailech, protože v den D nebude čas, abyste mi sdělovali své představy a přání. A zároveň - toto je pro nás všechny velmi důležité, zjistíme, jestli jsme si navzájem sympatičtí. Jestli vám mohu poradit, podle čeho vybírat svatebního fotografa - toto je jedno z nejhlavnějších kritérií. Na schůzce probereme, jaký styl fotek se vám líbí, co je pro vás důležité, aby bylo z celého dne nafocené, jaký styl úpravy upřednostňujete, zda chcete formální či vtipné skupinové foto, co je pro vás dva typické, abych to mohla zakomponovat do fotografií a spoustu dalšího. Domluvíme se přesně kdy a kde na vás mám čekat a jak vypadá místo obřadu (tam se většinou jezdím předem dívat). U svatebního focení nemám přesně daný počet fotografií, vždy předávám všechny zdařilé snímky.

... PŘEDÁNÍ FOTOGRAFIÍ...

Není nad to, posedět nad dobrou kávou, podělit se o své zážitky z focení, prohlédnout si fotografie...

Fotografie obdržíte založené v ručně dělaném albu - předem domluvený počet a všechny fotografie v elektronické podobě na flash disku.(svatby) nebo CD (portréty). Portréty odevzdávám v barevné i černobílé variantě. 

Všechny pořízené fotografie upravuji, RAW a neupravené fotografie neposkytuji, děkuji za pochopení.

Doprava do cca 30 km zdarma, v jiném případě 7 kč/km

Fotky předávám do 5-6 týdnů po nafocení 

V případě vašeho zájmu vám mohu sestavit balíček na míru, podle vašich představ. 

Mohu zařídit velkoformátový tisk fotografií, případně jiné formáty fotografií.

Všechny ostatní dotazy, které na mě budete mít, ráda zodpovím osobně, telefonicky, či mailem. 

Svatební album, portrétní leporelo

Svatební alba jsou ručně vyrobená. Uvnitř najdete odpovídající počet listů z černého fotokartonu 300g/m2 s proložením pavučinkovým papírem. 

Desky jsou potaženy hnědou bavlněnou látkou v kombinaci se smetanovou látkou s decentním vzorem. Album je svázáno béžovou saténovou stuhou a doplněno ruční paličkovanou krajkou.

V případě Vašeho zájmu můžete pro své fotky mít jinou barevnou kombinaci, či jiný styl, vše je na domluvě ;-)