Kontaktujte mě

E-mail:

fotobylenka@gmail.com

Telefon:

+420 775 123 226

Sledujte mě:

https://www.facebook.com/fotobylenka/

Adresa:

Lenka Střílková

Jedlová 459

Jedlová

56991

V případě Vašeho zájmu či jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat pomocí uvedeného formuláře, mailem, telefonicky, či osobně. Těším se na naší spolupráci ;-)


Reference

"Perfektní fotografka!!! Je velice milá a příjemná, má skvělý přístup, krásné fotky a ráda zkusí i něco nového :) Jsem vděčná že jsem ji poznala!"

Zuzka R.

"Lenďa je super. Při focení je úžasná, příjemná, kreativní. Má perfektní nápady a cit pro hledání těch nejkouzelnějších míst. Tam, kde by jiní nefotili, Lenďa udělá skvělé a naprosto bezkonkurenční fotky. Dokázala si poradit s naší malou rošťačkou a fotky, které z tohoto odpoledne vznikly jsou skvělé. Já osobně jsem již několikrát stála před jejím objektivem a můžu upřímně říct, že, jako ženská s pár kily navíc, která focení neměla nikdy v lásce, si focení s ní užívám a své fotky si ráda znovu a znovu prohlížím. Líbím se tam sama sobě a to je důkaz o kvalitě této fotografky. Už se moc těším na další focení! Děkuji Leni"

Verča K.

"Urcite doporucuji vsema deseti! Mam od Lenci fotky jak z leta tak i v zime ve snehu a fotila nam.nejednou i rodinne fotky a ve vsech pripadech 100% spokojenost. Bezproblemova domluva, ochota, profesionalita a i kdyz jsem foceni nekdy nemela nijak v lasce, zde jsem si to pokazde uzila a tesila na vysledne fotky  :-)"

Zuzka P.