Den takový, jaký měl být...

08.01.2017

Miluju dny, kdy cítím, že je vše tak, jak má být. Dnes ráno, v 8:57 se přesně tenhle pocit přihlásil o mojí pozornost. Shodou okolností právě v místě, kde jsme o pár hodin později odstartovali náš dnešní fotící maraton. Byla jsem spokojená, že do Poličky sjíždím zasněženou krajinou a teploměr na palubním počítači hlásí tepleji, než minus dvacet. V průběhu líčení, česání, vybírání, zkoušení a ladění šatů vykouklo sluníčko a my se už nemohly dočkat, až půjdeme na věc. Se Zuzkou (šéfová v oblasti oblékání a estetického dojmu, pozn. redakce) jsme, musíme si upřímně přiznat, že Zuzi, nesplňovali dnešní dress code. Zřejmě z tohoto důvodu jsem skončila já za objektivem a Zuzka jako asistentka s odraznou deskou ;-P A dnes to tak prostě mělo být :-)

Tak, a teď už vážně... Moc děkuji všem ženám, které byly sympaticky neuvážené a ochotně mi pózovaly před objektivem. Také děkuji oběma našim ženichům, kteří, ač byli někdy zasypáni sněhem, nebo vyskočili ze záběru, mají můj obdiv za trpělivost s mými fotografickými nesmyslnými výmysly. Ivance za nádherné líčení a příjemný přístup. Rádě za fantastické účesy a výčesy. A šéfové v oblasti oblékání a estetického dojmu z Půjčovny svatebních a společenských šatů Popelka v Poličce děkuji za půjčení nádherných rób a nejen dnešní spolupráci.

A co říci na závěr? Pokochejte se fotečkami zde u článku (jsou to MOMENTKY z dnešního focení, pozn. redakce) a sledujte webové a facebook stránky, budou tam nejen momentky a mě moc zajímá, co si o nich myslíte ;-) A hlavně - hodně foťte, bavte se a smějte se, je to prostě super :-) !