Svatební fotografie

Svatby 2018

11.01.2019

Svatební fotografie z roku 2018. Výběr zcela hrubý, snad se k jemnějšímu brzy dostanu ;-) Děkuji za vše a hlavně za důvěru !

Měšťanský pivovar v Ústí nad Orlicí - prostředí fotogenické samo o sobě. Po roce a kousek jsem se vrátila na toto nádherné místo činu, abych zdokumentovala velký den D Péti a Milana. Byl to nádherný den, pečlivě připravený. Z nevěstiných šatů jsem byla dojatá, byly jedním slovem přenádherné! Peti, Mílo, přeji vám krásnou a šťastnou společnou cestu...

První letošní svatba zachycená mým fotoaparátem. Ráďa s Markem čekali na svůj krásný den D rok a kousek od osudové otázky "Vezmeš si mě?" Ještě v úterý třetího lednového týdne jsem měla obavy, že se jim přání bílé svatby nesplní. Naštěstí se jejich plánované počasí vyplnilo - mrzlo a sněžilo tak akorát.

Tímto krásným dnem jsem pomyslně uzavřela svojí letošní svatební sezonu. Pojďme si zavzpomínat na příjemný den se skoro aprílovým počasím, dvěma obřady a velice sympatickými svatebčany ;-) Janičce i Radkovi to moc slušelo, děkuji za důvěru :-)

Dojemný obřad v Piaristickém chrámu v Litomyšli a novomanželské portréty nejen v zámeckých zahradách. Svatební den Zuzky a Davida byl nádherný, plný smíchu kamarádů i slz dojatých rodičů. Děkuji, že jsem mohla být s vámi, mám z fotek velikou radost :-)

Mám na Ukrajinu tolik krásných vzpomínek... Zážitkem pro mě bylo doslova vše - příroda, vstřícní lidé, obřad v pravoslavném kostele, hostina i novomanželské focení v solné jeskyni. Děkuji Václavovi a nádherné Marině za důvěru, ještě jednou vám přeji mnoho štěstí do společného života ;-)

Jimramovský sympatický kostelík, prosluněný den a krásná nevěsta v úžasných krajkových šatech :-) Pája s Láďou byli na focení velice akční a stateční, díky vám za to, moc jsem si to s vámi užila :-)!!

Míša & Alex

24.06.2017

Československá svatba Míšy a Alexe pro mne byla zážitkem od začátku až do konce. Bylo horké letní dopoledne, když jsem na smluveném místě netrpělivě vyhlížela budoucí novomanžele. Hned, jak jsem poprvé uviděla Míšu v krásně propracovaných bílých šatech a Alexe v obleku šitém na míru, těšila jsem se na nadcházející den o to více. Začali jsme...

Když jsem se v pátek před svatbou vydala hledat místo činu, byla jsem místními domorodci třikrát upozorněna, že v Lubné nemají kostel, ale kapličku. Tak tedy :-) - nádherná lubenská kaplička, svatební hosté, kteří si ani deštivým počasím nenechali zkazit náladu a úžasní novomanželé, kteří se při focení nezalekli ničeho... Ještě dnes si živě...